Asl

Mgezenvizor.comerhaba Seyahat Meraklıları,

Bu aralar blog sayfaları ve sosyal medyalarda yayınlanan seyahat notları oldukça moda oldu. Aslında bu aralar değil, bir süredir gezginler güzel tecrübelerini bizlerle paylaşıyor. Ben de uzun süredir yapmayı istediğim ve ertelediğim blog sayfamı hazırlık sürecinden geçirdikten sonra seyahat severlerle paylaşıyorum

Ben Aslı Yontar.  Üniversite de başlayan seyahat tutkum gün geçtikçe artarak devam ediyor. İş hayatından fırsat buldukça farklı kültürlere karışıyorum. Farklı yaşam tarzları, farklı yemekler ,farklı insanlar , farklı yerler. Her şey farklı… Bu seyahatlerim sürecinde çoğu zaman zamanı durdurmak isterim. Bazen yok artık dediğim zamanlar olur , bazen şaşkınlığımı gizleyemediğim zamanlar… Bu yaşanmışlıklar sayesinde her seyahat dönüşünde hayata bakış açım daha da değiştiğini , hayat boyu mutluluk sağlayacak kazanımlar elde ettiğimi  tecrübe ettim ve her seferinde daha da fazla gezmeyi yaşam tarzı haline getirdim.

Genelde seyahat blog sayfalarından farklı olarak  ben gezip gördüğüm yerlerdeki tecrübe ve fotoğraf yanında bol bol video paylaşımlarına yer vereceğim . Fotoğrafta severim fakat izlenilen videolar o anı daha iyi yansıttığından bana çok daha güzel gelir.  Aynı zamanda gezip gördüğüm ülkelerde mutlaka nereleri ziyaret etmeniz gerektiği, seyahatlerinizi nasıl ucuza getireceğiniz ile ilgili bilgiler paylaşacağım.  Yapacağım tüm paylaşımların , dünyayı gezmek isteyenlere cesaret vermesini umarım.

Gezmeyi yaşam felsefesi haline getirmeniz ümidiyle ,

GEZEN VİZÖR ‘e HOŞGELDİNİZ !

error: