HBY

Merhaba,

Bakmak ve görmek arasında ki farkı anladığımdan beri fotoğraf benim için hep büyük bir tutku oldu. GezenVizor.com projesi adından da anlaşılacağı gibi hem fotoğraf hemde gezilerimizi barındırıyor. Sırtçantası ile uzun seyahatler etmeyi ve seyahat ettiğim ülkelerde fotoğraf çekmeyi seviyorum, şimdiye kadar Hong Kong, Tayland, Laos, Malezya, Endonezya, Kamboçya, Ukrayna, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda seyahatleri yaptım. GezenVizor.com aracılığı ile gezip gördüğümüz ve gezmeyi planladığımız yerleri sizlerle paylaşacağız.

Fotoğraf çekmenin dışında, PADI Advance Open Water dalış brövesi sahibi ve amatör bir serbest dalıcıyım. Balık tutmak ve Fitness antremanları yapmak diğer hobilerim. Ayrıca kendimi bildim bileli motosikletin üzerindeyim ve artık motosiklet benim için hobiden öte bir yaşam tarzı halini aldı.

2007 yılına kadar hobi olarak çektiğim fotoğraflardan sonra bu tutkuyu daha profesyonel şekilde yapabilmek için Stock fotoğrafçılığına adım attım, hali hazırda istockphoto .com ve Gettyimages.com sitelerinin özel fotoğrafçılığını yapmaktayım.

Kocaman sevgiler

Hasan Basri Yontar

error: